FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0

Shop by colour

Filter by
18 products
Sort by
Relevance
Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Natural - 5L
 
 
£47
 

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Natural Oak - 5L
 
 
£47
£9.40 per L

Excluding delivery

null
Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Hampshire Oak - 5L
 
 
£47
 

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Urban Slate - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Black Ash - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Silver Birch - 5L
 
 
£47
 

Excluding delivery

Cuprinol UV Guard Decking Oil - Natural - 5L
 
 
£47
£9.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain Urban Slate 5L
 
 
£47
£9.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol UV Guard Decking Oil - Natural Oak - 2.5L
 
 
£35
 

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - City Stone - 2.5L
 
 
£35
 

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Cedar Fall - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain Silver Birch - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Vermont Green - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Hampshire Oak - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Cuprinol UV Guard Decking Oil - Natural - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Country Cedar - 5L
 
 
£47
 

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Boston Teak - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - American Mahogany - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Similar products

Briwax Wax Polish - Medium Brown - 400g
Briwax Wax polish is formulated with fast drying, stronger solvents which speed up drying and also increase the cleaning ability of the wax slightly. This means that it will renovate older dirtier furniture and leave you with the deep grain ...Read more
Ronseal Ultimate Protection Decking Paint - Black -
Ronseal Ultimate Protection Decking Paint restores and protects all types of decking, covering grey wood and small cracks while providing UV protection. Apply on a clean, dry deck (above 10°C) after thorough scrubbing and drying. Stir well, test colour, then ...Read more
Barrettine Super Concentrated Deck Cleaner - 500ml
Barrettine Super Concentrated Deck Cleaner is a highly concentrated and effective decking cleaner allowing huge savings in plastics and transport emissions vs traditional jerry cans. Great for all decking types including wood, composite and plastic. Just add to water to ...Read more
Sandtex 10 Year Multi Surface Exterior Satin -
Sandtex® 10 Year Exterior Multi-surface Satin is specially formulated to provide up to 10 years trusted durable protection for multiple surfaces in a low sheen finish. Its advanced technology is mould resistant and flexible to resist cracking and flaking, and ...Read more