FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
44 products
Sort by
Relevance
Offer ends Wednesday
Wickes Navelli Light Oak 12mm Laminate Flooring - 1.48m2
 
£23.68
£16.28
£11 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Novocore Medium Oak Luxury Vinyl Flooring - 1.98m2
 
£49.50
£31.68
£16 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes Elderwood Medium Grey Oak 12mm Laminate Flooring - 1.48m2
 
£23.68
£18.50
£12.50 per m2

Excluding delivery

£12m2
Wickes Sigford Sand Matt Porcelain Wall & Floor Tile - 600 x 300mm
 
£17.64
£15.12
£12 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes Keswick Medium Oak 12mm Laminate Flooring - 1.48m2
 
£23.68
£18.50
£12.50 per m2

Excluding delivery

£15m2
Wickes Calacatta Charm Polished Porcelain Wall & Floor Tile - 600 x 600mm
 
£20.52
£16.20
£15 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes Acacia Brown Oak 10mm Laminate Flooring - 1.73m2
 
£25.95
£21.63
£12.50 per m2

Excluding delivery

£14m2
Livingstone Greige Matt Porcelain Wall & Floor Tile - 600 x 600mm
 
£19.44
£15.12
£14 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Novocore Natural Oak Herringbone Luxury Vinyl Flooring with Integrated Underlay - 2.42m2
 
£72.60
£60.50
£25 per m2

Excluding delivery

£18m2
Novocore Natural Oak Luxury Vinyl Flooring - 1.98m2
 
£49.50
£35.64
£18 per m2

Excluding delivery

£11m2
Wickes Galloway Brown Oak 8mm Laminate Flooring - 2.22m2
 
£29.97
£24.42
£11 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes Onyx Pearl Polished Porcelain Wall & Floor Tile - 600 x 600mm
 
£21.60
£17.28
£16 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes Harlington Medium Oak Herringbone 8mm Laminate Flooring - 0.87m2
 
£15.66
£11.31
£13 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Novocore Grey Oak Luxury Vinyl Flooring - 1.98m2
 
£49.50
£35.64
£18 per m2

Excluding delivery

£2.36m2
Vitrex 5mm Premium XPS Underlay Board - 9.76m2 - Pack of 19
 
£25.50
£23
£2.36 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes Shimla Grey Oak 8mm Laminate Flooring - 2.22m2
 
£29.97
£24.42
£11 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes Onyx Pearl Polished Porcelain Wall & Floor Tile - 600 x 300mm
 
£21.60
£17.28
£16 per m2

Excluding delivery

3 for £50
Mapei Mapeker Rapid Set Grey Flexible Tile Adhesive - 20kg
 
 
£19
£0.95 per KG

Excluding delivery

£14m2
Livingstone Greige Matt Porcelain Wall & Floor Tile - 600 x 300mm
 
£19.44
£15.12
£14 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Novocore Taupe Oak Luxury Vinyl Flooring with Integrated Underlay - 2.64m2
 
£71.28
£52.80
£20 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes Atlantis Calacatta Polished Porcelain Wall & Floor Tile - 1200 x 600mm
 
£18
£14.40
£20 per m2

Excluding delivery

£12m2
Wickes Sigford Grey Matt Porcelain Wall & Floor Tile - 600 x 300mm
 
£17.64
£15.12
£12 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Mapei Rapid Level CT3220 Floor Levelling Compound - 20kg
 
£20
£18
£0.90 per KG

Excluding delivery

£15m2
Wickes Calacatta Charm Matt Porcelain Wall & Floor Tile - 600 x 300mm
 
£20.52
£16.20
£15 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes River Oak Wood Effect Porcelain Wall & Floor Tile - 150 x 600mm
 
£17.82
£14.85
£15 per m2

Excluding delivery

When it's gone, it's gone
Johnson County Old Stone Grey Matt Ceramic Wall Tile - 300 x 200mm
 
 
£5.10
£5 per m2

Excluding delivery

£20m2
ClickCo Dark Brown Oak SPC Luxury Vinyl Flooring with Integrated Underlay - 2.64m2
 
£71.28
£52.80
£20 per m2

Excluding delivery

£15m2
Quick-Step Salto Novel Light Grey Oak 8mm Waterproof Laminate Flooring - 2.179m2
 
£37.04
£32.69
£15 per m2

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Wickes Harper Ivory Matt Ceramic Wall Tile - 600 x 300mm
 
£16.20
£14.04
£13 per m2

Excluding delivery

3 for £55
UltraTrade S1 Standard Set White Tile Adhesive - 20kg
 
 
£21
£1.05 per KG

Excluding delivery

Similar products

Wickes Sherwood Medium Oak 8mm Moisture Resistant Laminate
Sherwood Medium Oak 8mm Moisture Resistant Laminate Flooring is long lasting, hard-wearing, abrasion resistant and practical, whilst remaining perfectly on trend. The 48 hour splash water protection is ideal for spills and footprints, offering additional peace of mind. Textured surfaces ...Read more
Wickes Kingston Grey Oak 8mm Moisture Resistant Laminate
Kingston Grey Oak 8mm Moisture Resistant Laminate Flooring is long lasting, hard-wearing, abrasion resistant and practical, whilst remaining perfectly on trend. The 48 hour splash water protection is ideal for spills and footprints, offering additional peace of mind. Textured surfaces ...Read more
Wickes Navelli Light Oak 12mm Laminate Flooring -
Navelli Light Oak 12mm Laminate Flooring offers long lasting practicality whilst remaining perfectly on trend. Embossed textures, eye-catching grain patterns and bevelled edges beautifully replicate the authentic look and feel of wood, providing a sophisticated finish designed to last. Quick ...Read more
Wickes Haywood Light Oak 8mm Moisture Resistant Laminate
Haywood Light Oak 8mm Moisture Resistant Laminate Flooring is long lasting, hard-wearing, abrasion resistant and practical, whilst remaining perfectly on trend. The 48 hour splash water protection is ideal for spills and footprints, offering additional peace of mind. Textured surfaces ...Read more