FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
55 products
Sort by
Relevance
Apollo Heavy Duty Weed Control Landscape Fabric - 1m x 20m Roll - 95gsm
 
 
£17
£0.85 per m2

Excluding delivery

Dansand NO GROW Block Paving Sand - 20kg
 
 
£14.50
£0.73 per KG

Excluding delivery

Dansand NO GROW Block Paving Jointing Stone Dust - 20kg
 
 
£19.50
£0.98 per KG

Excluding delivery

Dansand NO GROW Firm Fix Jointing Compound - 20kg
 
 
£31
£1.55 per KG

Excluding delivery

Sika Paving Setting Sand - 20kg
 
 
£30
 

Excluding delivery

EASY Patio Joint Repair - 5kg
 
 
£27
 

Excluding delivery

Easy Prime Porcelain Prime Slurry - 15kg
 
 
£46
 

Excluding delivery

Sika FastFix All Weather Flint Paving Jointing Compound - 15kg
 
 
£37.50
 

Excluding delivery

Wickes Patio & Paving Sealer - 5L
 
 
£26
£5.20 per L

Excluding delivery

Sika FastFix All Weather Charcoal Paving Jointing Compound - 15kg
 
 
£37.50
 

Excluding delivery

Sika FastFix All Weather Stone Paving Jointing Compound - 15kg
 
 
£37.50
 

Excluding delivery

Easy Joint Stone Grey Paving Jointing Compound - 12.5kg
 
 
£43
 

Excluding delivery

Easy Tile Align Levelling Caps - Pack of 50
 
 
£18
 

Excluding delivery

Ecobase Porous Pavers - 50m2
 
 
£1,151
 

Excluding delivery

New
Dansand NO GROW Kerama Joint Filling Sand Grey - 15kg
 
 
£29
 

Excluding delivery

Dansand NO GROW Block Paving Sand - 10kg
 
 
£8
 

Excluding delivery

Easy Tile Align Spacer Posts - 7mm - Pack of 150
 
 
£30
 

Excluding delivery

Thompsons One Coat Patio & Paving Sealer - 5L
 
 
£34
 

Excluding delivery

Easy Joint Mushroom Paving Jointing Compound - 12.5kg
 
 
£43
 

Excluding delivery

Easy Joint Basalt Paving Jointing Compound - 12.5kg
 
 
£45
 

Excluding delivery

New
Dansand NO GROW Kerama Joint Filling Sand Natural - 15kg
 
 
£27
 

Excluding delivery

New
Dansand NO GROW Kerama Joint Filling Sand Anthracite - 15kg
 
 
£29
 

Excluding delivery

Sika Path & Patio Sealer - 5L
 
 
£33
 

Excluding delivery

Easy Tile Align Spacer Posts - 5mm - Pack of 150
 
 
£26
 

Excluding delivery

Similar products

Patio Magic Hard Surface Cleaner Concentrate - 5L
Patio Magic Concentrated Disinfectant removes and prevents green mould, algae, and lichen on indoor and outdoor hard surfaces. Suitable for patios, paths, driveways, decking, fencing, glass, and garden furniture, it provides long-lasting cleaning action and typically kills green mould and ...Read more
Resolva Xtra Clean Ready-to-Use Power Pump Patio Cleaner
Resolva Xtra Clean Ready-To-Use Power Pump Patio Cleaner removes both green mould and algae from patios, fencing, decking, and many other surfaces. This effective formulation requires no scrubbing or pressure washing, making it a completely hassle-free solution.Read more
SmartSeal Natural Stone Sealer Dry Finish - 15L
Smartseal Natural Stone Sealer is a high quality, clear, solvent free acrylic impregnating, breathable coating system. Application of the sealer will alter the chemical structure of the porous natural stone providing a excellent water repellent and stain resistant surface.Read more
SmartSeal Brick Sealer - 1L
Smartseal Brick Sealer is a professional-grade, solvent-free, breathable, clear, impregnating coating system. Once applied, the brick sealer alters the chemical structure of the hard surface. This provides an excellent water repellent and stain resistant barrier which is suited for bricks, ...Read more