FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
4 products
Sort by
Relevance
Tarmac Kiln Dried Paving Sand - Large Bag
 
 
£7.90
 

Excluding delivery

Dansand NO GROW Block Paving Sand - 20kg
 
 
£14.50
£0.73 per KG

Excluding delivery

null
Offer ends Wednesday
Dansand NO GROW Block Paving Jointing Stone Dust - 20kg
 
£19.50
£15
£0.75 per KG

Excluding delivery

Offer ends Wednesday
Dansand NO GROW Firm Fix Jointing Compound - 20kg
 
£31
£25
£1.25 per KG

Excluding delivery

Similar products

Suburban Build Sharp Sand - Jumbo Bag
This Suburban Build Sharp Sand is a type of sand with larger, angular grains compared to soft building or plastering sand. The grains are typically coarse, gritty, and less uniform in texture. Because of its sharp edges, it doesn't compact ...Read more
Sika FastFix All Weather Charcoal Paving Jointing Compound
The Sika FastFix All Weather Paving Jointing Compound provides the ideal solution to perfect pointing on pavements, driveways, footpaths, stone setts, cobbles and Indian sandstone paving slabs. Sika FastFix features a unique formula containing Active Resin Technology for advanced durability ...Read more
Suburban Build Building Sand - Major Bag
This Suburban Build Building Sand is a fine, soft, and well-graded natural sand commonly used in construction and particularly for bricklaying, blockwork, and plastering. It is typically sourced from riverbeds or quarries and has smaller, smoother particles compared to sharp ...Read more
SmartSeal Natural Stone Sealer Colour Enhancer - 10L
Smartseal Natural Stone Sealer is a high quality, clear, solvent free acrylic impregnating coating system. Application of the sealer will alter the chemical structure of the porous natural stone providing a excellent water repellent and stain resistant surface.Read more