FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
5 products
Sort by
Relevance
3 for £30
Wickes Bark Chippings - 100L
 
 
£13
 

Excluding delivery

Hallstone Play Grade Wood Chippings - 500L
 
 
£128
£0.26 per L

Excluding delivery

null
Hallstone Bark Mulch Bulk Bag - 500L
 
 
£110
 

Excluding delivery

Rolawn Landscaping Bark - 500L
 
£133
£124
£0.25 per L

Excluding delivery

Rolawn Play Grade Bark - 500L
 
 
£179
£0.36 per L

Excluding delivery

Similar products

Einhell 230V Corded Shredder - 2500W
The Einhell GC-KS 2540 Garden Shredder ensures organic garden waste can be shredded quickly and reliably. The two robust reversible blades, which are made of special steel, are driven by a powerful motor with 2500W. The large shredder opening enables ...Read more
Rolawn Beds & Borders Topsoil - 500L
The Rolawn Beds & Borders Topsoil promotes healthy establishment of shrubs, trees, plants and flowers with controlled release fertiliser for improved growth rate and enhanced root development. Independently tested for 70+ parameters to confirm it is free from contaminants, ensuring ...Read more
Wickes Heavy Duty Rubble Sack
This garden waste bag is the ideal choice for cleaning your garden, yard, or outdoor space. Made from high-strength 150g/sqm PP woven fabric with a waterproof coating, it ensures durability and moisture resistance, effectively preventing water penetration and keeping the ...Read more
Wickes Peat Free Multi-Purpose Compost - 50L
Wickes Peat Free Multi-Purpose Compost is ideal for potting, cuttings and hanging baskets. The high-performance peat free blend improves air and nutrient supply for healthier and stronger roots. This peat free compost has improved moisture retention and is perfect for ...Read more