FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
32 products
Sort by
Relevance
2 for £135
Suburban Build MOT Type 1 - Jumbo Bag
 
 
£75
£0.09 per KG

Excluding delivery

2 for £135
Suburban Build Sharp Sand - Jumbo Bag
 
 
£75
£0.09 per KG

Excluding delivery

2 for £135
Suburban Build Ballast - Jumbo Bag
 
 
£75
£0.09 per KG

Excluding delivery

2 for £135
Suburban Build 10mm Gravel - Jumbo Bag
 
 
£75
£0.09 per KG

Excluding delivery

2 for £135
Suburban Build 20mm Gravel - Jumbo Bag
 
 
£75
£0.09 per KG

Excluding delivery

2 for £135
Suburban Build Building Sand - Jumbo Bag
 
 
£75
£0.09 per KG

Excluding delivery

Rolawn Lawn Top Dressing - 500L
 
£189
£155
£0.31 per L

Excluding delivery

Suburban Stone 20mm Polar White Chippings - Jumbo Bag
 
 
£200
£0.25 per KG

Excluding delivery

Rolawn Turf & Lawn Seeding Topsoil - 500L
 
 
£142
£0.28 per L

Excluding delivery

Hallstone Play Grade Wood Chippings - 500L
 
 
£128
£0.26 per L

Excluding delivery

Hallstone Peat-Free Multi-Purpose Compost - 500L
 
 
£101
£0.20 per L

Excluding delivery

Suburban Stone 20mm Blue Slate Chippings - Jumbo Bag
 
 
£175
£0.22 per KG

Excluding delivery

Rolawn Beds & Borders Topsoil - 500L
 
 
£140
£0.28 per L

Excluding delivery

Suburban Stone 20-40mm Polar White Pebbles - Jumbo Bag
 
 
£280
£0.35 per KG

Excluding delivery

Suburban Stone Cotswold Chippings - Jumbo Bag
 
 
£200
 

Excluding delivery

Suburban Stone 20-40mm Flamenco Pebbles - Jumbo Bag
 
 
£280
£0.35 per KG

Excluding delivery

Rolawn Landscaping Bark - 500L
 
£133
£124
£0.25 per L

Excluding delivery

Suburban Stone 20mm Plum Slate Chippings - Jumbo Bag
 
 
£175
£0.22 per KG

Excluding delivery

Suburban Stone 20-30mm North Sea Pebbles - Jumbo Bag
 
 
£250
£0.31 per KG

Excluding delivery

Suburban Stone 20mm Everest Blue Chippings - Jumbo Bag
 
 
£220
£0.28 per KG

Excluding delivery

Rolawn Medallion Grass Turf - From £6.60/sqm
 
£190
From £170
 

Excluding delivery

Rolawn Play Grade Bark - 500L
 
 
£179
£0.36 per L

Excluding delivery

Suburban Stone 20mm Red Granite Chippings - Jumbo Bag
 
 
£185
£0.23 per KG

Excluding delivery

Suburban Stone 20mm Moonstone Chippings - Jumbo Bag
 
 
£200
£0.25 per KG

Excluding delivery

Rolawn Soil Improver - 500L
 
£123
£115
£0.23 per L

Excluding delivery

Suburban Stone 20mm Oyster Pebbles - Jumbo Bag
 
 
£200
£0.25 per KG

Excluding delivery

2 for £135
Suburban Build Plastering Sand - Jumbo Bag
 
 
£75
£0.09 per KG

Excluding delivery

Suburban Stone 20-40mm Midnight Pebbles - Jumbo Bag
 
 
£280
£0.35 per KG

Excluding delivery

Rolawn Vegetable & Fruit Topsoil - 500L
 
 
£142
£0.28 per L

Excluding delivery

Suburban Stone 20mm Green Granite Chippings - Jumbo Bag
 
 
£175
£0.22 per KG

Excluding delivery

Similar products

Keter Fortis Vertical XL Outdoor Garden Storage Shed
The tall, dependable, and maintenance free Keter Fortis Vertical XL Outdoor Storage Shed is the perfect solution when you need extra height and smart organisation in your garden. Designed for maximum vertical storage, it comes with adjustable shelves included, allowing ...Read more
Keter Signature Ashwood Grill Gazebo - 8 x
Keter Signature Ashwood Grill Gazebo – where modern design and premium durability come together. Perfect for garden enthusiasts and grilling pros alike, this heavy-duty grill gazebo offers the ultimate shelter for year-round entertaining. Built to stand the test of time, ...Read more
Dansand NO GROW Kerama Joint Filling Sand Anthracite
Dansand NO GROW Kerama is a brush-in patio tile joint filling sand, specially developed for ceramic tiles. Also suitable for concrete & natural stone and produced with natural binding additives which makes firm joints resistant to rain and surface water. ...Read more
Wickes Peat Free Multi-Purpose Compost - 50L
Wickes Peat Free Multi-Purpose Compost is ideal for potting, cuttings and hanging baskets. The high-performance peat free blend improves air and nutrient supply for healthier and stronger roots. This peat free compost has improved moisture retention and is perfect for ...Read more