FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0

Shop by colour

Filter by
30 products
Sort by
Relevance
Wickes Exterior Gloss Paint - Pure Brilliant White - 750ml
 
 
£18
£24 per L

Excluding delivery

Wickes Exterior Gloss Paint - Oxford Blue - 750ml
 
 
£18
£24 per L

Excluding delivery

null
Sandtex One Coat Exterior Gloss Paint - Pure Brilliant White - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

Wickes Exterior Gloss Paint - Black - 750ml
 
 
£18
£24 per L

Excluding delivery

Sandtex 10 Year Exterior Gloss Paint - Racing Green - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

Wickes Exterior Gloss Paint - Brownie - 750ml
 
 
£18
£24 per L

Excluding delivery

Wickes Exterior Gloss Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£30
£12 per L

Excluding delivery

Wickes Exterior Gloss Paint - Storm Grey - 750ml
 
 
£18
£24 per L

Excluding delivery

Sandtex One Coat Exterior Gloss Paint - Black - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Sandtex 10 Year Multisurface Gloss - Chestnut Brown - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

Wickes Exterior Gloss Paint - Poppy - 750ml
 
 
£18
£24 per L

Excluding delivery

Sandtex 10 Year Multi Surface Exterior Satin - Classic Burgundy - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

Wickes Exterior Gloss Paint - Buckingham Green - 750ml
 
 
£18
£24 per L

Excluding delivery

Sandtex 10 Year Multisurface Gloss - Smokey Grey - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

Sandtex 10 Year Multi Surface Exterior Gloss - Black - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Sandtex One Coat Exterior Gloss Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Sandtex 10 Year Multisurface Gloss - Pillar Box Red - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

Sandtex One Coat Exterior Gloss Paint - Black - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

Hammerite Garage Door Paint - Oxford Blue - 750ml
 
 
£26
£34.67 per L

Excluding delivery

Sandtex 10 Year Multisurface Gloss - Racing Green - 750ml
 
 
£30
 

Excluding delivery

Hammerite Garage Door Paint - Black - 750ml
 
 
£26
£34.67 per L

Excluding delivery

Hammerite Garage Door Paint - White - 750ml
 
 
£26
£34.67 per L

Excluding delivery

Sandtex 10 Year Multisurface Gloss - Black - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

Ronseal Stays White Radiator Gloss Paint - 750ml
 
 
£22
£29.33 per L

Excluding delivery

Ronseal Exterior Yacht Varnish - Gloss - 1L
 
 
£25
£25 per L

Excluding delivery

Wickes High Gloss Finish Metal Paint - Black - 750ml
 
 
£19
£25.33 per L

Excluding delivery

Wickes Exterior Gloss Varnish - Clear - 750ml
 
 
£16
£21.33 per L

Excluding delivery

Hammerite Radiator Enamel Gloss Paint - White - 500ml
 
 
£26
£52 per L

Excluding delivery

Hammerite Garage Door Paint - Buckingham Green - 750ml
 
 
£26
£34.67 per L

Excluding delivery

Similar products

Zinsser AllCoat Exterior Water Based Satin Paint -
Zinsser AllCoat® Exterior is an ultimate performance, mould-resistant paint, that offers supreme protection to all exterior surfaces, including wood, metal, masonry, plastic, concrete and cladding. It forms a vapour-permeable, low maintenance, water-shedding coating that is recoatable in 1 hour. The ...Read more
Cuprinol One Coat Sprayable Fence Treatment - Black
The Cuprinol One Coat Sprayable Fence Treatment is specially formulated to work with the Cuprinol sprayer to colour and protect rough sawn timber in a fraction of the time. Its special pigments ensure rich colour and even coverage in just ...Read more
Wickes Quick Dry Satin Wood & Metal Paint
Ideal for interior and exterior wood, metal, and PVCu, our Quick Dry Satin Paint provides excellent coverage with a durable, wipe-clean mid-sheen finish. This water-based formula dries quickly to a smooth, elegant satin, perfect for refreshing doors, trim, and exterior ...Read more
Wickes Exterior Satinwood Paint - Muted Olive -
Wickes Exterior Satinwood Paint is a durable satin sheen finish for wood, which is quick drying and lasts longer than conventional satin paint. This exterior satinwood paint flexes and allows moisture to escape from the wood through its micro porous ...Read more