FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
82 products
Sort by
Relevance
Rothenberger Monobloc Tap Spanner Set
 
 
£13.50
 

Excluding delivery

Wickes Double-Ended Basin Wrench - 255mm
 
 
£7
 

Excluding delivery

Rothenberger Tap Backnut Spanner
 
 
£10
 

Excluding delivery

Wickes Basin Wrench for 10mm - 28mm
 
 
£9
 

Excluding delivery

2 for £8
EVO-STIK Plumber's Mait Waterproof Non-Setting Putty - 750g
 
 
£5
£6.67 per KG

Excluding delivery

Wickes Adjustable Pliers - 250mm
 
 
£8
 

Excluding delivery

Wickes Flexible Coil Drain Cleaner - 4.75m
 
 
£17
 

Excluding delivery

Wickes Auto Copper Pipe Cutter - 15mm
 
 
£10
 

Excluding delivery

Wickes Ratchet Pipe Cutter - 6mm to 23mm
 
 
£10
 

Excluding delivery

2 for £12
Fernox LS-X External Leak Sealer - 50ml
 
 
£7.50
£15 per 100ML

Excluding delivery

Wickes Pump Action Drain Blaster Cup - 152mm & 61mm
 
 
£7.50
 

Excluding delivery

Primaflow PTFE Gas Tape - 12mm x 5m
 
 
£0.75
 

Excluding delivery

Wickes Plastic Pipe Cutter - 0mm to 36mm
 
 
£8
 

Excluding delivery

Rothenberger Wide Jaw Wrench - 152mm
 
 
£26
 

Excluding delivery

Rothenberger EU 7/16in Rofire Adjustable Soldering Burner
 
 
£23
 

Excluding delivery

Fernox Hawk White Jointing Compound - 400g
 
 
£8.50
£21.25 per KG

Excluding delivery

Wickes Wire Brush with Integrated Scraper
 
 
£5
 

Excluding delivery

Wickes Bending Spring - 15mm
 
 
£4.50
 

Excluding delivery

Primaflow Drain & Gutter Cleaning Kit - 13 Pieces
 
 
£33
 

Excluding delivery

Wickes General Purpose Sink and Toilet Plunger
 
 
£6
 

Excluding delivery

2 for £18
Rothenberger Multigas 300 Propane/Butane Mix - 335g
 
 
£10
£29.85 per KG

Excluding delivery

Rothenberger Kibosh Pipe Repair - 15mm
 
 
£20
 

Excluding delivery

2 for £40
Rothenberger Map/Pro Gas Replacement Cartridge - 400g
 
 
£24
£60 per KG

Excluding delivery

Fernox Water Hawk Potable Water Jointing Compound - 400g
 
 
£12
£30 per KG

Excluding delivery

Rothenberger Telescopic Basin Wrench
 
 
£36
 

Excluding delivery

Wickes Adjustable Pipe Wrench - 350mm
 
 
£16
 

Excluding delivery

Rothenberger Olive Splitter - 15mm
 
 
£50
 

Excluding delivery

Rothenberger Wide Jaw Wrench - 254mm
 
 
£32
 

Excluding delivery

Wickes Mini Copper Tube Cutter - 3mm to 22mm
 
 
£5
 

Excluding delivery

Primaflow PTFE Tape - 12mm x 12m
 
 
From £0.60
 

Excluding delivery

Similar products

Rothenberger Olive Splitter - 15mm
Rothenberger Olive Splitter is designed to efficiently remove olives from 15mm copper pipes without causing damage. Its high-leverage design requires minimal exertion, and the pliers multiply hand force by 15 for effortless cutting. The hardened and tempered steel blades ensure ...Read more
Rothenberger No.35 Tube Cutter - 6-35mm
The Rothenberger Tube Cutter is designed for cutting copper, brass, aluminum, and thin-walled steel pipes with diameters ranging from 6-35mm. This heavy-duty cutter features a robust design for smooth and accurate cuts, ensuring precision and efficiency in various applications. Its ...Read more
Rothenberger Superfire Pro Blow Torch with Cool Tip
Rothenberger Superfire Pro Blow Torch offers exceptional performance and versatility with eight interchangeable burner tips, including the Cyclone Flame and upgraded Cool Tip Burners. The quick-change Twist 'N' Lock mechanism allows for easy transitions between tasks. It's ideal for both ...Read more
Rothenberger Multigas 300 Propane/Butane Mix - 335g
The Rothenberger Multigas 300 Propane/Butane Mix is perfect for using with blow torches. The universal coupling thread means it's easy to attach and detach, and its compact size means it fits neatly into your toolbox. It has a high flame ...Read more