FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0

Shop by colour

Filter by
50 products
Sort by
Relevance
Wickes Decking Stain - Nearly Natural - 2.5L
 
 
£20
£8 per L

Excluding delivery

Wickes Decking Stain - Natural Oak - 2.5L
 
 
£20
£8 per L

Excluding delivery

null
Wickes Decking Stain - Carbon Grey - 2.5L
 
 
£20
£8 per L

Excluding delivery

Barrettine All In One Decking Oil - Clear - 5L
 
 
£42
 

Excluding delivery

Ronseal Decking Protector - Natural - 5L
 
 
£31
£6.20 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Natural - 5L
 
 
£47
 

Excluding delivery

Wickes Decking Stain - Black Coal - 2.5L
 
 
£20
£8 per L

Excluding delivery

Barrettine Timber Cut End Preserver - Clear - 1L
 
 
£22
 

Excluding delivery

Barrettine All In One Decking Oil - Natural Oak - 5L
 
 
£42
 

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Hampshire Oak - 5L
 
 
£47
 

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Natural Oak - 5L
 
 
£47
£9.40 per L

Excluding delivery

Barrettine All In One Decking Oil - Dark Oak - 5L
 
 
£42
 

Excluding delivery

Ronseal Ultimate Protection Decking Paint - Warm Stone - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Ronseal Ultimate Protection Decking Paint - Slate - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Urban Slate - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Ronseal Ultimate Protection Decking Paint - Chestnut - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Ronseal Ultimate Protection Decking Paint - Charcoal - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Barrettine All In One Decking Oil - Amber Light Oak - 5L
 
 
£42
 

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Silver Birch - 5L
 
 
£47
 

Excluding delivery

Ronseal Decking Protector - Natural Oak - 5L
 
 
£31
£6.20 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Black Ash - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Ronseal Rich Teak Quick Drying Decking Stain - 2.5L
 
 
£28
 

Excluding delivery

Barrettine Wood Reviver - 1L
 
 
£14
 

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain Silver Birch - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Ronseal Ultimate Protection Decking Paint - English Oak - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Cuprinol UV Guard Decking Oil - Natural - 5L
 
 
£47
£9.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol UV Guard Decking Oil - Natural Oak - 2.5L
 
 
£35
 

Excluding delivery

Similar products

Barrettine Super Concentrated Deck Cleaner - 500ml
Barrettine Super Concentrated Deck Cleaner is a highly concentrated and effective decking cleaner allowing huge savings in plastics and transport emissions vs traditional jerry cans. Great for all decking types including wood, composite and plastic. Just add to water to ...Read more
Briwax Wax Polish - Antique Pine - 400g
Briwax Wax polish is formulated with fast drying, stronger solvents which speed up drying and also increase the cleaning ability of the wax slightly. This means that it will renovate older dirtier furniture and leave you with the deep grain ...Read more
Barrettine Danish Oil - 500ml
The Barrettine Danish Oil has a protective blend of natural oils and resins to enhance the colour of all woods, providing a beautiful lustre/sheen finish. Ideal for doors, panelling and windows both inside and outside. On untreated woods, apply Barrettine ...Read more
Bondex Deck Protect - Red Mahogany - 5L
The Bondex Deck Protect is a water based, translucent an nourishing oil for outdoor wooden decks. It offers double durability compared to conventional decking oil, and decks can be walked on only one hour after application.Read more