FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
41 products
Sort by
Top Rated
Rustins Quick Dry Poly Matt Varnish - Clear -1L
 
 
£21
 

Excluding delivery

Wickes Quick Dry Interior Satin Varnish - Clear - 750ml
 
 
£16
 

Excluding delivery

null
Rustins Quick Dry Poly Satin Varnish - Clear -1L
 
 
£21
 

Excluding delivery

Wickes Quick Dry Interior Matt Varnish - Clear - 750ml
 
 
£16
 

Excluding delivery

Ronseal Interior Matt Varnish - Medium Oak - 750ml
 
 
£21
£28 per L

Excluding delivery

Wickes Quick Dry Interior Gloss Varnish - Clear - 750ml
 
 
£16
 

Excluding delivery

Wickes Quick Dry Interior Matt Varnish - Clear - 2.5L
 
 
£35
 

Excluding delivery

Wickes Quick Dry Interior Satin Varnish - Clear - 2.5L
 
 
£35
 

Excluding delivery

Rustins Quick Dry Poly Gloss Varnish - Clear - 1L
 
 
£21
 

Excluding delivery

Osmo Polyx Wood Oil - Matt - 750ml
 
 
£34
 

Excluding delivery

Ronseal Satin Yacht Varnish - Clear - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Osmo Polyx Wood Oil - Matt - 2.5L
 
 
£95
 

Excluding delivery

Sadolin Outdoor Matt Varnish - 2.5L
 
 
£42
£16.80 per L

Excluding delivery

Sadolin Outdoor Satin Varnish - 2.5L
 
 
£42
£16.80 per L

Excluding delivery

Ronseal Interior Satin Varnish - Clear - 750ml
 
 
£21
£28 per L

Excluding delivery

Ronseal Quick Dry Matt Diamond Hard Interior Varnish - Clear - 2.5L
 
 
£42
£16.80 per L

Excluding delivery

Osmo Tannin Spot Remover - 250ml
 
 
£16.50
 

Excluding delivery

Wickes Exterior Satin Varnish - Clear - 750ml
 
 
£16
£21.33 per L

Excluding delivery

Sadolin Outdoor Satin Varnish - 750ml
 
 
£20
£26.67 per L

Excluding delivery

Wickes Exterior Gloss Varnish - Clear - 750ml
 
 
£16
£21.33 per L

Excluding delivery

Ronseal Interior Satin Varnish - Clear - 2.5L
 
 
£42
£16.80 per L

Excluding delivery

Osmo UV-Protection Satin Oil Extra - Clear - 2.5L
 
 
£85
 

Excluding delivery

Sadolin Outdoor Matt Varnish - 750ml
 
 
£20
£26.67 per L

Excluding delivery

Wickes Quick Dry Satin Floor Varnish - Natural Oak - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Wickes Quick Dry Satin Floor Varnish - Clear - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery

Ronseal Interior Satin Varnish - Medium Oak - 750ml
 
 
£21
£28 per L

Excluding delivery

Ronseal Interior Satin Varnish - Clear - 250ml
 
 
£13
£52 per L

Excluding delivery

Ronseal Interior Satin Varnish - Walnut - 750ml
 
 
£21
£28 per L

Excluding delivery

Osmo Polyx Wood Oil - Satin - 2.5L
 
 
£95
 

Excluding delivery

Similar products

Rustins Quick Dry Poly Satin Varnish - Antique
The Rustins Quick Dry Poly Varnish is a high-performance, water-based polyurethane varnish designed to provide a tough, durable finish that resists cracking, peeling, and blistering. Its non-yellowing formula ensures long-lasting clarity and protection, making it ideal for enhancing the natural ...Read more
Sandtex One Coat Exterior Gloss Paint - Pure
The Sandtex One Coat Exterior Gloss Paint is suitable for primed wood and metal. It's washable which is great for removing small marks created during everyday life. Simply apply one coat with a brush and leave for 16 hours to ...Read more
Ronseal Interior Gloss Varnish - Clear - 250ml
The Ronseal Quick Drying Varnish will give your furniture and home woodwork a natural shine while adding a strong protective layer. Its resistance to scuffs and knocks makes it perfect for low-level items, such as doors, furniture legs or skirting ...Read more
Sandtex 10 Year Exterior Gloss Paint - Racing
The Sandtex 10 Year Exterior Gloss Paint provides ultimate endurance for all exterior wood, metal and PVCu. Featuring a tough, waterproof, long lasting finish, the strong, flexible formula resists cracking and comes with a 10 year guarantee. With an ultra ...Read more