FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0

Shop by colour

Filter by
125 products
Sort by
Relevance
Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Willow - 5L
 
 
£42
£8.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Natural Stone - 5L
 
 
£42
£8.40 per L

Excluding delivery

null
Wickes Garden Colour Matt Wood Treatment - English Willow - 2.5L
 
 
£20
£8 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Country Cream - 5L
 
 
£42
£8.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Willow - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - White Daisy - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Barrettine Timber Cut End Preserver - Clear - 1L
 
 
£22
 

Excluding delivery

Wickes Teak Oil - 1L
 
 
£12.50
£12.50 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Natural Stone - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Urban Slate - 5L
 
 
£42
£8.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Fresh Rosemary - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Seagrass - 5L
 
 
£42
£8.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Olive Garden - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Seagrass - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Wickes Garden Colours Matt Wood Treatment - Original Oak 2.5L
 
 
£20
£8 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Furniture Paint - Seasoned Oak - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Wickes Garden Colour Matt Wood Treatment - Blackbird - 1L
 
 
£12
 

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Sweet Pea - 1L
 
 
£21
£21 per L

Excluding delivery

Wickes Garden Colour Matt Wood Treatment - Natural Slate - 2.5L
 
 
£20
£8 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Country Cream - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Coastal Mist - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Wickes Garden Colour Matt Wood Treatment - Blackbird - 2.5L
 
 
£20
£8 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Muted Clay - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Wickes Garden Colour Matt Wood Treatment - Purple Petal - 1L
 
 
£12
 

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Black Ash - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Wickes Garden Colour Matt Wood Treatment - Sea Breeze - 2.5L
 
 
£20
£8 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Old English Green - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Similar products

Barrettine Wood Preserver - Clear - 5L
The Barrettine Wood Preserver is a high quality deep penetrating spirit/oil based wood preserver for protection against wet rot, insect attack and wood discolouring fungi for timber buildings, offices, wood stuctures such as sheds and fences. A complete finish with ...Read more
Langlow Creo-Coat Light - 4L
Designed to enhance and protect your outdoor wood, the Langlow Shed and Fence Creo-Coat is specially formulated to penetrate deep into timber, providing robust protection against weathering, decay, and wood-boring insects. Ideal for use on sheds, fences, and other exterior ...Read more
Barrettine Timber Cut End Preserver - Green -
The Barrettine Timber Cut End Preserver has been specially formulated preserver to protect cuts and notches in pressure treated timber and decking where untreated internal wood is exposed.Read more
Wickes Flat Matt Furniture Paint - Dove Grey
Wickes Flat Matt Furniture Paint can transform and upcycle your old and new interior wooden furniture. This paint has a chalky flat matt finish, the formulation is self undercoating, quick drying, and washable, meaning your furniture project will look great ...Read more