FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
48 products
Sort by
Relevance
Free Standard Delivery*
Wickes Smooth Masonry Paint - Black - 250ml
 
 
£3
£0.01 per ML

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Cotton Belt - 150ml
Free Standard Delivery*
Wickes Smooth Masonry Paint - Anthracite Grey - 250ml
 
 
£3
 

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Brick Red - 150ml
Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Plymouth Grey - 150ml
Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Willow - 125ml
 
 
£5
£40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Fresh Rosemary - 125ml
 
 
£5
£0.04 per ML

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Country Stone - 150ml
Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Chalk Hill - 150ml
Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Seagrass - 125ml
 
 
£5
£40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Wild Thyme - 125ml
 
 
£5
£40 per L

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Wickes Smooth Masonry Paint - Brick Red - 250ml
 
 
£3
£0.01 per ML

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Gravel - 150ml
Free Standard Delivery*
Wickes Smooth Masonry Paint - Storm Grey - 250ml
 
 
£3
£0.01 per ML

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Seasoned Oak - 125ml
 
 
£5
£40 per L

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Cornish Cream - 150ml
Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Vermont Grey - 150ml
Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - White Daisy - 125ml
 
 
£5
£40 per L

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Olive - 150ml
Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Black Ash - 125ml
 
 
£5
£40 per L

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Sandtex Ultra Smooth Masonry Paint - Mid Stone - 150ml
 
 
£3
£20 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Silver Birch - 125ml
 
 
£5
£40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Urban Slate - 125ml
 
 
£5
£40 per L

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Wickes Smooth Masonry Paint - Sandstone - 250ml
 
 
£3
£0.01 per ML

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Ivory Stone - 150ml
Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Sandstone - 150ml
Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - French Grey - 150ml
Free Standard Delivery*
Sandtex Microseal Ultra Smooth Weatherproof Masonry 15 Year Exterior Wall Paint - Magnolia - 150ml
Free Standard Delivery*
Sandtex Ultra Smooth Masonry Paint - Slate Grey - 150ml
 
 
£3
£0.02 per ML

Excluding delivery

Free Standard Delivery*
Wickes Smooth Masonry Paint - Magnolia - 250ml
 
 
£3
£0.01 per ML

Excluding delivery

Similar products

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Coastal
Test out the Coastal Mist shade from Cuprinol with this convenient 125ml tester pot, perfect for visualisng the colour and finish against the natural light in your own exterior spaces.Read more
Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Summer
The Cuprinol Garden Shades in the colour Summer Damson is a water based exterior wood paint specially developed to colour and protect. It can be used on most exterior woods including sheds, fences, log cabins and furniture. It's also ideal ...Read more
Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Dusky
Test out the Dusky Gem shade from Cuprinol with this convenient 125ml tester pot, perfect for visualisng the colour and finish against the natural light in your own exterior spaces.Read more
Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Urban
Test out the Urban Slate shade from Cuprinol with this convenient 125ml tester pot, perfect for visualisng the colour and finish against the natural light in your own exterior spaces.Read more