FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
4 products
Sort by
Relevance
Setcrete Concrete Repair Mortar - 10kg
 
 
£13
£1.30 per KG

Excluding delivery

Setcrete Concrete Repair Mortar - 2.5kg
 
 
£6.50
£2.60 per KG

Excluding delivery

null
Setcrete Rapid Set Repair Mortar - 5kg
 
 
£11.50
£2.30 per KG

Excluding delivery

Setcrete Concrete Repair Mortar - 5kg
 
 
£9.20
£1.84 per KG

Excluding delivery

Similar products

Bostik 1kg Cementone Colours for Cement - Brick
Bostik Cementone Colours for Cement are specifically formulated to colour cement, concrete, mortars, renders and screeds. This brick red cement dye uses pigments that conform to EN 12878 : 2014 and is lightfast, with easy dispersion into the dry mix. ...Read more
Stormdry 310ml XR Mortar - Pack of 3
The Stormdry XR-Mortar is a semi-flexible polymer modified crack filling sealant suitable for masonry use. It can be used to seal cracks in bricks and masonry joints to prevent rain penetration or to repoint damaged areas of pointing in both ...Read more
Weber One Coat Base Render - 25kg
Weber One Coat Base Render is a versatile pre-blended single coat application render, ideal for rendering brickwork, blockwork and concrete. It incorporates a polymer bonding aid allowing the results in a single coat offering results equivalent to 2 coat renders and ...Read more
SikaBond SBR Waterproof Bonding Agent and Mortar Admixture
SikaBond SBR is a one component, water based, general purpose, styrene butadiene rubber emulsion bonding agent and mortar admixture. When diluted with water it produces a gauging solution for improved adhesion, workability and waterproofing of mortars and cementitious mixes.Read more