FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
7 products
Sort by
Relevance
Blue Circle Ready To Use Postcrete - 20kg
 
 
£7.50
£0.38 per KG

Excluding delivery

20 for £186
Blue Circle Multi-Purpose Ready To Use Concrete - 20kg
 
 
£11.20
£0.56 per KG

Excluding delivery

null
30 for £300
Blue Circle High Strength (40N) Ready To Use Concrete - 20kg
 
 
£11.80
£0.59 per KG

Excluding delivery

30 for £210
Blue Circle Ready To Use Slablayer - 20kg
 
 
£8.20
£0.41 per KG

Excluding delivery

Blue Circle Quick Set Concrete - 20kg
 
 
£11.70
£0.59 per KG

Excluding delivery

Blue Circle Multi-Purpose Ready To Use Concrete Tub - 5kg
 
 
£13.30
£2.66 per KG

Excluding delivery

Blue Circle Quick Repair Concrete - 2.5kg
 
 
£10.80
£4.32 per KG

Excluding delivery

Similar products

Wickes Rapid Setting Ready Mixed Cement - 5kg
This Rapid Setting Ready Mixed Cement is ideal for emergency repairs, filling and patching, supplied in a handy 5kg tub just add the recommended measure of water and mix and its ready to use.Read more
Blue Circle Mastercrete Cement Handy Pack - 12.5kg
The Blue Circle Mastercrete Cement Handy Pack is multi-purpose which makes it perfect for concrete, render, bricklaying and floor Screeds. Mastercrete has improved resistance to the cracks caused by freeze / thaw attack when compared to traditional cement. It produces ...Read more
Blue Circle Mastercrete Cement - 25kg
The Blue Circle Mastercrete Cement is multi-purpose which makes it perfect for concrete, render, bricklaying and floor Screeds. Mastercrete has improved resistance to the cracks caused by freeze / thaw attack when compared to traditional cement. It produces a superior ...Read more
Setcrete Concrete Repair Mortar - 10kg
The Setcrete Concrete Repair Mortar is an easy to use polymer cement concrete mortar for the non-structural repair of damaged or worn concrete. It is ideal for repairs of lower strength concrete elements such as concrete walls, door frames, window ...Read more