FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
21 products
Sort by
Relevance
Autumn Saver
Wickes Top Soil - 25L
 
£4
£2.50
£0.10 per L

Excluding delivery

3 for £30
Wickes Bark Chippings - 100L
 
 
£13
 

Excluding delivery

null
3 for £18
Wickes Peat Free Multi-Purpose Compost - 50L
 
 
£7
 

Excluding delivery

SupaGrow Organic Garden Compost - 50L
 
 
£5
 

Excluding delivery

3 for £21
Miracle-Gro Peat Free All Purpose Compost - 50L
 
 
£8.50
 

Excluding delivery

Levington Organic Peat Free Farmyard Manure - 50L
 
 
£7
 

Excluding delivery

Hallstone Blended Loam Topsoil Bulk Bag - 500L
 
 
£109
 

Excluding delivery

SupaGrow Turfing and Seeding Soil - 25L
 
 
£5
 

Excluding delivery

Rolawn Lawn Top Dressing - 500L
 
£189
£155
£0.31 per L

Excluding delivery

Levington Peat Free Compost with John Innes - 50L
 
 
£8
 

Excluding delivery

null
Hallstone Peat-Free Multi-Purpose Compost - 500L
 
 
£101
£0.20 per L

Excluding delivery

Rolawn Turf & Lawn Seeding Topsoil - 500L
 
 
£142
£0.28 per L

Excluding delivery

Rolawn Landscaping Bark - 500L
 
£133
£124
£0.25 per L

Excluding delivery

Hallstone Play Grade Wood Chippings - 500L
 
 
£128
£0.26 per L

Excluding delivery

Westland Garotta Compost Maker - 3.5kg
 
 
£7.50
 

Excluding delivery

Rolawn Beds & Borders Topsoil - 500L
 
 
£140
£0.28 per L

Excluding delivery

Levington Tomorite Grow Bag - 46L
 
 
£7
 

Excluding delivery

Rolawn Soil Improver - 500L
 
£123
£115
£0.23 per L

Excluding delivery

Rolawn Vegetable & Fruit Topsoil - 500L
 
 
£142
£0.28 per L

Excluding delivery

Rolawn Play Grade Bark - 500L
 
 
£179
£0.36 per L

Excluding delivery

Strata Grow Bag Tray - 39 x 100cm
 
 
£6
 

Excluding delivery

Similar products

Hallstone Bark Mulch Bulk Bag - 500L
The Hallstone Bark Mulch Bulk Bag is a natural way to enhance the appearance and performance of any landscaping scheme. By conserving moisture and suppressing weeds, this bark mulch supports robust plant growth and reduces stress on your garden.Read more