FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0

Shop by colour

Filter by
558 products
Sort by
Relevance
2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Egyptian Cotton - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £44
Dulux Matt Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 10L
 
 
£30
£3 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Egyptian Cotton - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Timeless - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £48
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint - Egyptian Cotton - 2.5L
 
 
£32
£12.80 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Natural Hessian - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Soft Truffle - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Silk Emulsion Paint - Egyptian Cotton - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Overtly Olive - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Summer Linen - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £48
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint - Natural Hessian - 2.5L
 
 
£32
£12.80 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Polished Pebble - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Almond White - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Natural Calico - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £48
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint - Summer Linen - 2.5L
 
 
£32
£12.80 per L

Excluding delivery

2 for £48
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint - Timeless - 2.5L
 
 
£32
£12.80 per L

Excluding delivery

2 for £48
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint - Knotted Twine - 2.5L
 
 
£32
£12.80 per L

Excluding delivery

2 for £48
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint - Soft Truffle - 2.5L
 
 
£32
£12.80 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Timeless - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Natural Hessian - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Polished Pebble - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - White Cotton - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Rock Salt - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Willow Tree - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £48
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint - Overtly Olive - 2.5L
 
 
£32
£12.80 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Nutmeg White - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Blush Pink - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

2 for £62
Dulux Matt Emulsion Paint - Soft Truffle - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Sapphire Salute - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Soft Stone - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

Similar products

Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint
The Dulux Easycare Washable and Tough Matt Emulsion Paint uses unique stain repellent technology to repel liquid spills, making them easier to wash away. It is 20x tougher than standard Dulux matt so you can remove stubborn marks without damaging ...Read more