FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0
Filter by
5 products
Sort by
Relevance
3 for £30
Wickes Bark Chippings - 100L
 
 
£13
 

Excluding delivery

Hallstone Bark Mulch Bulk Bag - 500L
 
 
£110
 

Excluding delivery

null
Hallstone Play Grade Wood Chippings - 500L
 
 
£128
£0.26 per L

Excluding delivery

Rolawn Landscaping Bark - 500L
 
£133
£124
£0.25 per L

Excluding delivery

Rolawn Play Grade Bark - 500L
 
 
£179
£0.36 per L

Excluding delivery

Similar products

Einhell 230V Corded Shredder - 2500W
The Einhell GC-KS 2540 Garden Shredder ensures organic garden waste can be shredded quickly and reliably. The two robust reversible blades, which are made of special steel, are driven by a powerful motor with 2500W. The large shredder opening enables ...Read more
Rolawn Beds & Borders Topsoil - 500L
The Rolawn Beds & Borders Topsoil promotes healthy establishment of shrubs, trees, plants and flowers with controlled release fertiliser for improved growth rate and enhanced root development. Independently tested for 70+ parameters to confirm it is free from contaminants, ensuring ...Read more
Einhell Power X-Change 18V Cordless Brushless Professional Leaf
Einhell GP-LB 18/200 Li E Solo cordless leaf blower is a tried-and-tested helper around the house particularly during autumn and spring cleaning time. One 18 V battery is needed for operation. This product comes without a battery and charger; these ...Read more
Wickes Heavy Duty Rubble Sack
This garden waste bag is the ideal choice for cleaning your garden, yard, or outdoor space. Made from high-strength 150g/sqm PP woven fabric with a waterproof coating, it ensures durability and moisture resistance, effectively preventing water penetration and keeping the ...Read more